Księga Gości


Agroturystyka
Serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i uśmiech.
Właścicielom Agroturystyki Gzinianka
Tercet Egzotyczny
W tym zakątku naszej „Małej Ojczyzny“ u przemiłych gospodarzy, można mile spędzić czas racząc się znakomitymi domowymi specjałami. Dziękujemy.
Eugeniusz Kłopotek z rodziną

Dla Gzinianki, doskonałego miejsca relaksu pokoncertowego i regeneracji przedbiegowej.
Polecamy ten Agrostyl. Dla każdego mieszczucha i nie tylko.
Jacek Mezo Mejer
Dziękujemy za wspaniale spędzony czas. Już tęsknimy, na pewno wrócimy.
Małgorzata i Dariusz Jarzembscy z dziećmi.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Gziniance. Gospodarze sympatyczni, pomocni i życzliwi! P.S. Bardzo zdrowe i wyśmienite jedzonko.
Pozdrawiamy Aga i Robert, Lidka, Marcin i Monika z Włocławka
Dziękujemy za przemiłą gościnę, wyśmienite posiłki, a dzieci za towarzystwo owiec i baranów. Będziemy polecać to miejsce.
Poznaniacy
Proszę przyjąć słowa uznania i szacunku za to co Państwo realizujecie. Zadowolona i szczęśliwa grupa z Ziemi Lubuskiej ugoszczona że hej.
Grażyna Dereń
Roczek i chrzciny Lilianki, impreza udana, smaczne jedzenie, dzieci bardzo zadowolone i szczęśliwe. Sympatyczni właściciele. Po prostu wiejsko-czarodziejsko.
Pozdrawiamy goście z Bydgoszczy i Poznania
Bardzo dziękujemy za wspaniały pobyt tutaj w Gziniance. Wszyscy razem z Jaśminą uwielbialiśmy Państwa obiadki a w szczególności domowy robiony ser Pana Jurka. Będziemy miło wspominać te tygodnie razem z Państwem
Pozdrawiam serdecznie Maria Kwaśniewska - Szwecja
Piękne miejsce, życzliwi gospodarze, pyszne jedzenie, fantastyczne warsztaty garncarskie, relaks i zapomnienie od codziennego pędu. Dużo wiedzy, dziękujemy za podzielenie się doświadczeniem w realizacji wzorcowej agroturystyki.
Uczestnicy projektu Naturalnie Razem z Borów Tucholskich.
W długie zimowe wieczory będziemy długo wspominać miłą atmosferę Gzinianki, wspaniałych Gospodarzy i zatęsknimy za super żarciem.
Ewa Sabak z Warszawy.
Uczestnicy 80 Zjazdu Naukowego Polskiego Towarzystwa Zootechnicznego smakowali z ogromnym apetytem wyjątkowe specjały zrobione z mięsa gęsiego, jagnięcego i owczego przyrządzonego na wiele oryginalnych sposobów. Biorąc pod uwagę, że wszystkie potrawy wraz z dodatkami pochodziły z miejscowych surowców i produktów, tym samym wpisują się znakomicie w hasło naszego "Produkty lokalne szansą rozwoju regionalnego"
Niech Cię zakole.
Sławomir i Roman
Byliśmy tylko trzy dni, ale wystarczy, żeby zareklamować, jako wspaniałe miejsce do wypoczynku. Posiłki wyśmienite, barszcz wspaniały, śniadanka znakomite. Atmosfera ciepła i rodzinna. Właściciele uśmiechnięci i serdeczni. Na pewno wrócimy tu na wiosnę, żeby zobaczy jak jest tu pięknie i zielono. Pozdrowienia dla właścicieli i do zobaczenia.
Mariusz z Bydgoszczy
Szukaliśmy bazy wypadowej w okolicach Torunia. Znaleźliśmy Gziniankę (30 km od Torunia). I to był strzał w dziesiątkę! Trzeba mieć pomysł na prawdziwą agroturystykę (a nie tylko na samą nazwę). I właściciele ją mają. "Pan Śmieszek", jak go nazwała nasza 3-letnia córka, dba o gości, czuć, że goście są mile widziani a nie tylko intruzami (niestety byliśmy i w takiej kiedyś agroturystyce). I to o czym wspominali wszyscy: jedzenie. Rewelacyjne. Polecamy to miejsce. Dziękujemy
Woźniaki z Buku
Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszej licznej rodzinki, byliśmy tylko 3 dni ale atmosfera była super. Piękne miejsce. Niezapomniany pobyt. Szkoda tylko, że tak daleko.
Magda z rodzinką z Suchej Beskidzkiej i okolic
Byliśmy w Gziniance z dwuletnią wnuczką -i gorąco polecamy pobyt tam wszystkim, którzy planują wypoczynek z małymi dziećmi. Mini zoo, które zachwyci każdego malucha (owieczki np. dzieci mogą osobiście karmić); do tego zacieniona (rzecz bezcenna w upały) piaskownica z zabawkami i wspaniałe jedzenie, które przekona największego niejadka. No i sympatyczni i bardzo pomocni gospodarze! Na pewno wrócimy tam za rok.
Hania, Edward i mała Zosia
Wymarzone wakacje na wsi tylko w Gziniance! Mili gospodarze, przepyszny chlebek, wędliny, pasztet, sery i miód. A dzieciaki miały prawdziwą frajdę - żal było wyjeżdżać. Dziękujemy! A Gziniankę polecamy wszystkim, którzy naprawdę chcą odpocząć!
Edyta, Łukasz, Ula i Natalka z Rumi
Serdecznie polecamy to miejsce wszystkim tym którzy szukają odpoczynku, spokoju i relaksu. Będziemy chętnie wracać do Państwa, bo tak jak w Gziniance nie odpoczęliśmy nigdy. Dziękujęmy ślicznie gospodarzom :)
Elżbieta Marcin i Victoria
Za mile spędzony czas i rodzinną atmosferę, śliczne podziękowania gospodarzom składa Małgorzata, Paulinka i Kacperek
Małgorzata
Było super!!!
Brzezinianki
Po raz pierwszy byłem w Gziniance 8 lat temu a ostatni raz byłem tam 3 lata temu Byłem zachwycony gościnnością i atmosferą którą stworzyli Państwo Tomkiewicz. Dzisiaj po paru latach widzę ogromne zmiany i znów mam ochotę tam pojechać... Przypomniał mi się smak pasztetu, sera, nalewki, i innych produktów które tam jedliśmy i piliśmy!
Pozdrawiamy Tomek i Katarzyna Walewscy z Warszawy
Dziękujemy za atmosferę, iście wiejski styl, jedzenie niebo w gębie, ogień w kominku i to coś co można poczuć dopiero jak się tu przyjedzie. Miejsce nr 1 na ziemi. Serdecznie dziękujemy.
Marian Jaworski, Agnieszka Michna
Dziękujemy bardzo za przemiłą, gościnną i sympatyczną atmosferę. Spędziliśmy tu cudowne chwile. I jedzenie było przepyszne!
Renata i Szymon
Bardzo dziękujemy za przemiłą atmosferę, wyśmienite jedzenie i uśmiech. Wspaniały weekend w uroczym miejscu. Będziemy polecać!
Tak zwana Warszawka
PS. Ja dziękuję za opowieści jak założyć własną agroturystykę?
Ula
Pięknie dziękujemy!
Weronika
Dziękujemy za pyszne śniadania, najlepszy chleb i sielską atmosferę.
Kasia i Michał czyli od Warszawki :-)
Serdecznie dziękujemy za miłe przyjęcie naszej „wielkiej rodziny”, za ugoszczenie, świetne jadło i urokliwe tereny i przedsmak wiosny.
Marzena, Czarek, Sara, Regina, Małgorzata, Robert, Sylwester
Agata, Paulina, Arek, Kamila, Oliwia, Andrea, Edyta, Rudy, Kubi, Adaś
W piątek 12.08 wróciliśmy do domu, ale już wiemy, że będziemy długo tęsknić za Gzinianką. Za tą atmosferą, jak w domu, gospodarzami - aniołami, za spokojem i ciszą. Dziękujemy pięknie gospodarzom za życzliwość, serdeczność i pyszne jedzonko. Polecamy gorąco wszystkim i na pewno tu wrócimy.
Marta&Krzysiek, Inowrocław
Bardzo miła atmosfera, sympatyczni gospodarze, a jedzenie... Pierwsza klasa!
Monika Jendrzejewska, dziennikarz Radia Plus Bydgoszcz
Wielkie dzięki za piękne miejsce, życzliwe przyjęcie, świetne jedzenie. Do zobaczenia za rok.
Szkoła dla Rodziców Osielsko
Wracamy tam gdzie było nam dobrze. Gdzie była miła atmosfera, okazane serce dla naszych niepełnosprawnych dzieci, zorganizowana zabawa, pokazanie przyrody, dobre jedzonko i ciasto. Dzisiaj robiliśmy masło, piekliśmy chleb i zostaliśmy znowu ugoszczeni iście pańskim jedzonkiem przygotowanym przez przezacnych gospodarzy, z ekologicznych surowców. Jeśli Bóg pozwoli to wrócimy tu w przyszłym roku.
Prezes Stowarzyszenia Dzieci, Młodzieży i Osób "Światełko Nadziei" Maria R
Dla Gzinianki podziękowania
Anna Harkowska Wice-mistrzyni Świata w Kolarstwie Szosowym
Tak miało być! Cały rok marzyliśmy o urlopie w ciszy, spokoju i rozleniwieniu 9 sierpnia 2010 roku nastąpił ten moment ruszyliśmy do nieznanej miejscowości Gzin. Kiedy dojechaliśmy przywitała nas uśmiechnięta gospodyni i wprowadziła nas w progi raju! Drodzy gospodarze, dziękujemy Wam za wszystko i dziękujemy, że są jeszcze tak wspaniali ludzie jak WY!
Bogusia i Janek i cztery łapy morowe.
Sielsko i anielsko… Łono natury, piękne widoki i wielkie lenistwo. To wszystko czego można doznać w gościnnej Gziniance. Wspaniałym gospodarzom za wielką gościnność no i najwspanialsze jedzonko na świecie duże podziękowania
Mirka i Jasiu z Gdyni
Dziękujemy za gościnę i miłe przyjęcie
Ekipa wspomagająca zimową Ekspedycję Marka Kamińskiego
Państwu Tomkiewiczom za wspaniałe przyjęcie
Panie biorące udział w szkoleniu w ramach Akademii Kobiet Aktywnych
Dziękujemy ! Do Gzinianki przyjechały fajne Babki bardzo piękne i nie jakieś nastolatki, zamieszkały w pięknym domu, o którym nikt wcześniej nie mówił nikomu. Pan gospodarz bardzo dogadzał każdemu jabłuszko i kiełbaskę dając gościowi każdemu. Gospodyni piekła wspaniałe placuszki a kobietki głaskały swe grubiutkie brzuszki. Z kozą i kotem przyjaźń wielka była a kura dopiero o północy spać chodziła. Z Gzinianki w liliowych kapeluszach wyjeżdżamy i gdzie można o tym cudownym miejscu znać damy.
Hania, Ludmiła, Alina, Renia, Kinga, Ola, Grażyna, Agnieszka, Aldona, Kasia, Asia, Marysia, Ewa
Oczarowani gościnnością, urzeczeni spokojem i pięknem krajobrazu, a nade wszystkim życzliwością gospodarzy.
Uczestnicy wyjazdu szkoleniowego Lokalnej Grupy Działania "Puszcza Białowieska"
Znakomite wiejskie wczasy, wokół wspaniałe lasy. Bory. Gospodarze bardzo mili, po staropolsku ugościli. Po obfitych pysznych posiłkach, dla sportu rower, spacer, piłka. Gąski, króliczki i małe kotki, można im zrobić wspaniałe fotki.Thank you for wonderfull Holiday.
Gabriela, Krystyna, Maria, Danuta i Agnieszka z Londynu
„Gzinianka” urocze miejsce, oaza ciszy, spokoju, przepięknych kwiatów, krzewów i drzew. Idealne miejsce dla wypoczynku i relaksu tak dla starszych jak i młodych ludzi. Wyżywienie wyśmienite, obfite, bardzo smaczne i estetycznie podane. Jest to efekt pracy przemiłych gospodarzy Pani Ireny i Pana Jerzego, którzy stwarzają bardzo miłą i swojską atmosferę wraz z prześliczną wnuczką Różyczką. Z wielką przyjemnością wrócimy tu może za rok. Nigdy nie zapomnimy smaku pysznego chleba i pasztetu.
Elżbieta z Golubia Dobrzynia i Anna z Torunia
My stepusie dzieci małe i milusie za gościnę dziękujemy, następnym razem również wszystko zjemy. Smaluszek był pyszny, chlebek wyśmienity a i humor znakomity. Z wielkim żalem Was opuszczamy i następnej gościny czekamy.
W imieniu rodziców, dzieci i pracowników Spół. Towarz. Eduk. Przedszkolnej serdecznie dziękujemy Elżbieta U.
Z pozdrowieniami i bardzo szczęśliwymi minami po super wycieczce.
klasa II b gimnazjum z Unisławia
Dziękuję za miły pobyt i serdeczne przyjęcie przez gospadarzy. Po codziennych wędrówkach po okolicy wracałam bardzo chętnie do mojego bardzo przytulnego pokoju i na przepyszne zdrowe posiłki. Na dworze można posiedzieć i grilować. Czego więcej do szczęścia potrzeba! Najchętniej została bym dłużej,ale niestety musiałam już wracac. Przyjadę tutaj jeszcze nie raz! Serdeczne pozdrowienia dla gospodarzy, agroturystyka na medal :-)
Agata
Niezapomniany pobyt, bardzo urokliwe miejsce, wypady na grzyby do lasu. Bardzo mili gospodarze, mieliśmy okazję spróbować kujawsko-pomorskie potrawy - specjalności kuchni Gzinianki. A dla naszych dzieci dodatkową atrakcją były przydomowe zwierzaczki a w szczególności kucyk. Za rok tu wrócimy z wielką przyjemnością. Agroturystyka na szóstkę!
Violetta z rodziną
Kilka lat temu wraz z żoną przemierzaliśmy piękne okolice waszego regionu. Mimo, że później byliśmy jeszcze w wielu ładnych zakątkach naszego kraju Zakole Dolnej Wisły wspominamy nadzwyczaj serdecznie
Pozdrawiamy, Zbyszek i Ania z Katowic
Było pięknie, przytulnie, serdecznie. Dziękujemy za gościnę.
Paulina i Tomek z Gorzowa
Im Juni 2008 habe ich mit der Ehefrau und zwei Kindern Masuren besichtigt und auf dem Rückweg sind wir auf einem entzückenden Biobauernhof Gzinianka abgestiegen. Zuerst wollten wir hier nur zwei Nächte verbringen, aber von Herzlichkeit der Gastgeber, ausgezeichneter Verpflegung und Schönheit der Umgebung begeistert, haben wir den Aufenthalt bis auf 7 Tage verlängert. Der Kontakt mit Natur, wunderbarer Wald und ein Menge an Sehenswürdigkeiten haben verursacht, dass die Abreise aus Gzin nicht einfach war.
Wir bedanken uns herzlich für alles. Auf Wiedersehen im nächsten Jahr!
Liebe Grüße von Andreas, Anette, Karl, Justin aus Düsseldorf
Bardzo mili gospodarze, wspaniałe miejsce do wypoczynku cisza, spokój i cudowny relaks. Serwują tu pyszne swojskie jedzonko. Gzinianka to miejsce gdzie będziemy wracać z radością.
Witkowscy
Właśnie wróciliśmy z Gzinianki, a już brakuje nam wypadów do lasu, leniwej atmosfery i popołudniowej drzemki , przepysznych śniadań i obiadków a także przemiłych gospodarzy. Polecamy to miejsce wszystkim, którzy chcą odsapnąć i zaczerpnąć świeżego powietrza... Z pewnością odwiedzimy Gziniankę jesienią
A.M.
Nasz pobyt w Gziniance trwał zaledwie kilka dni, ale dla nas były to naprawdę przemiłe chwile, radośnie spędzony czas. Po pierwsze gospodarze - dobrze zorganizowani, uśmiechnięci i przesympatyczni. Oaza spokoju na pewno tu wrócimy.
Monika i Piotr, Zduńska Wola